Jump to content

cevdet sunay

Members
 • Content Count

  4
 • Donations

  $0.00 
 • Joined

 • Last visited

 1. Dostum oldukça fazla arama yaptım fakat bu sorunuma Türkçe bir çözüm bulamadım.Hepsi ingilizce kaynak google translate ile olucak gibi değil. Öncelikle sanırım bootloader ile alakalıymış farklı bootloader'larda farklı kombinasyonlar gerekliymiş. ben clover kullanıyorum. Chameleon da kullandım fakat her ikisinde de başarılı olamadım. Ortalıkta o kadar çok kext varki hangisi doğru hangisi yanlış bilemiyorsun. Her neyse bu özelliklere ait bir kext bulabilsem sorunumu halledicemde bulamadım.? ? bazı yabancı forumlarda kendi kextlerini yamalıyorlar fakat ben pek birşey anlayamadım. nasıl yapıldığını bileydim keşke
 2. I apologize for my bad english I have a problems. I have read that subject and i don't understand anything.?because my english so bad.?I'm using google translate. [http://www.insanelym...adients-fixed/] i have that video card, The following information;? http://www.technopat...card-jpg.12999/ can you edit the kext for me ?? or have you a edited file for my system? Would you please send link if any? If you answer positive or negative will be very happy. Thank you.
 3. Merhaba arkadaşlar, son bir iki haftadır bilgisayarıma hackintosh yazlımını kurmaya çalışıyordum. bir kaça başarısız dememin ardından bilgisayarıma 10.9.4 sürümünü kurdum fakat bilgisayarıma uyumlu kext'leri bir türlü bulamadım belki 30 tane farklı ekran kartı kexti denemişimdir ama hiç biri çalışmadı aşağıda ekran kartımın özelliklerine ait ekran resmini paylaşıyorum bu konuda bilgisi olan herhangi birisi bana yardım ederse çok sevinirim? ? Şimdiden teşekkürler. ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.