Jump to content

MemoryFree

Members
 • Content Count

  3
 • Donations

  $0.00 
 • Joined

 • Last visited

 1. Hd4650 aldım windows ve linux da kullandığımda memnunum. Ancak N{censored} yosemite zone kurunca bir türlü kartı tanıtamadım. 9498 1002idli, desktop kart. Chemaleon kullanıyorum denemediğim kext kalmadı. Artık kafayı yicem ikinci elde 50 liraya falan bir şey yok mu ya da bu kartı çalıştırmanın bir yolu?
 2. 1002 9498 idli kart var his marka. ? Bi türlü çalıştıramadım. ? Chemaleon Bootloader kullanıyorum. N{censored} Yosemite 10.1 Zone Distrosu ? +Ufak sorunlar: Appstoreda oturum açarken pcniz tanınamadı ve kaydedilemedi diyor. Kapanırken hata veriyor cpu handed diye Bir de ses sorunu var. Anakart ecs 945 g m3
 3. ?OSX için ekran kartı alacağım. 1080p video açabilsin yeter. Bu sizin kullandığınız kart beni birkaç yıl götürür mü güncellemelerde sorunsuz tak çalıştır olarak? Anladığım kadarıyla performans için de sürücü gerekebiliyor, o zaman hem native destekli hem de hackintoshda popüler bir kart tavsiyesi alabilir miyim? ? Bu arada ATI x1650 71c7 için yosemite kexti yapabilir miyim? Siz nasıl kext yapıyorsunuz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.